Plan zajęć dodatkowych

obowiązujący od września 2019

 

PONIEDZIA-

ŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

RYTMIKA

9:45- 10:15

Gr. V

10:15- 10:30

Gr. I

10:30- 10:45

Gr. II

10:45- 11:00

Gr. III

11:00- 11:25

Gr. IV

11:30- 12:00

Gr. VI

Sala gimnastyczna

 

9:45- 10:15

Gr. V

10:15- 10:30

Gr. I

10:30- 10:45

Gr. II

10:45- 11:00

Gr. III

11:00- 11:25

Gr. IV

11:30- 12:00

Gr. VI

Sala gimnastyczna

  

GIMNASTYKA

KOREKCYJNA

12:15 – 12:30

Gr II +I

12:30 – 12:45

Gr. III (3 latki)

12:45 – 13:05

Gr. IV

13:05 – 13:35

Gr. V

13:35 – 14:05

Gr. VI

Sala gimnastyczna

 

12:15 – 12:30

Gr II +I

12:30 – 12:45

Gr. III (3 latki)

12:45 – 13:05

Gr. IV

13:05 – 13:35

Gr. V

13:35 – 14:05

Gr. VI

Sala gimnastyczna

  

TANIEC DYSKOTEKOWY

 

12:15 – 12:30

Gr II +I

12:30 – 12:45

Gr. III (3 latki)

12:45 – 13:05

Gr. IV

13:05 – 13:35

Gr. V

13:35 – 14:05

Gr. VI

Sala gimnastyczna

 

10:05 – 10:20

Gr. II + I

10:20- 10:35

Gr. III

10:35 – 10:55

Gr. IV

10:55 – 11:20

Gr. V

11:20 -11:50

VI

Sala gimnastyczna

 

JĘZYK NIEMIECKI

9:50 – 10:20

Gr. IV

10:20 – 10:50

Gr. V

10:50 – 11:20

Gr. VI

9:50 – 10:20

Gr. IV

10:20 – 10:50

Gr. V

10:50 – 11:20

Gr. VI

12:40 – 13:10

Gr. IV

13:10 – 13:40

Gr. VI

13:40 – 14:10

Gr. V

  

JĘZYK ANGIELSKI

 

10:50 – 11:10

Gr. I

11:10-11:30

Gr. II

11:30 – 11:50

Gr. III

11:50 – 12:20

Gr VI

12:20 – 12:50

Gr. IV

12:50 – 13:20

 

10:50 – 11:10

Gr. I

11:10 – 11:30

Gr. II

11:30 – 11:50

Gr. III

11:50 – 12:20

Gr VI

12:20 – 12:50

Gr. IV

12:50 – 13:20

Gr. V

10:50 – 11:10

Gr. I

11:10-11:30

Gr. II

11:30 – 11:50

Gr. III

11:50 – 12:20

Gr VI

12:20 – 12:50

Gr. IV

12:50 – 13:20

Gr. V

JĘZYK WŁOSKI

10:30 – 10:50

Gr. I

10:50- 11:10

Gr. II

11:10 – 11:30

Gr. III

 

10:30 – 10:50

Gr. I

10:50- 11:10

Gr. II

11:10 – 11:30

Gr. III

 

10:30 – 10:50

Gr. I

10:50-11:10

Gr. II

11:10–11:30

Gr. III

LOGOPEDA

 

12:00- 16:00

sala dydaktyczna

 

12:00- 15:30

sala dydaktyczna

 

TWÓRCZE ZAJĘCIA PLASTYCZNE

  

11:00 – 15:00 sala dydaktyczna

  

TRENING UMIEJETNOŚCI SPOŁECZNYCH

    14:00–15:00
(5 dzieci)

15:00 – 16

:00
(5 dzieci)

(2)

TUS

Sala gimnastyczna

WCZESNE WSPOMAGANIE

I MUZYKOTERAPIA

8:00 – 9:00 (1)

PECS

9:00 – 14:00 (6)

WWR/muzyko.

Sala dydaktyczna

8:00 – 9:00 (1)

PECS

9:00 – 12:00 (3)

WWR/muzyko.

Sala dydaktyczna

8:00 – 9:00(1)

PECS

9:00 – 11:00 (2)

WWR/muzyko.

Sala dydaktyczna

8:00 – 9:00 (1)

PECS

9:00 – 12:00 (3)

WWR/muzyko.

Sala dydaktyczna

12:00 – 15:00(3)

WWR/muzyko.

Sala gimnastyczna

11:00-12:00(1)

PECS

12:00-14:00(2)

WWR/muzyko.

Sala dydaktyczna

TERAPIA RĘKI

 

12:00 – 12:30

Borys

12:30 – 13:00

Wiktor

13:00 – 13:30

Antoś

13:30 – 14:00

Paweł

14:00 – 14:30

Kubuś

14:30 – 15:00

Ignaś

Sala gimnastyczna

12:20 – 12:50

Borys

12:50 – 13:20

Wiktor

13:20 – 13:50

Paweł

13:50 – 14:20

Antoś

14:20 – 14:50

Ignaś

14:50 – 15:20

Kuba

Sala gimnastyczna

  

REHABILITACJA

 

12:00 – 12:30

Antoś

12:30 – 13:00

Natalia

13:00 – 13:30

Borys

13:30 – 14:00

Kubuś

14:00 – 14:30

Paweł

14:30 – 15:00

Wiktor

15:00 – 15:30

Ignaś

Sala gimnastyczna

 

12:00 – 12:30

Antoś

12:30 – 13:00

Natalia

13:00 – 13:30

Borys

13:30 – 14:00

Kubuś

14:00 – 14:30

Ignaś

14:30 – 15:00

Wiktor

15:00 – 15:30

Paweł

Możliwość komentowania jest wyłączona.