RUSZAMY z licytacjami na 27 Finał WOŚP

No to RUSZAMY!!!

Kilka dni temu zapowiadaliśmy, iż po raz drugi „Nasza bajka” weźmie udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Mimo świątecznego okresu odzew jest imponujący.   Udało się nam zgromadzić już kilka ciekawych fantów zatem czas zacząć naszą aukcję.

Ale by przebiegała ona w miarę sprawnie  (oczywiście na miarę naszych ograniczonych – przedszkolnych możliwości) poniżej garść informacji organizacyjnych:
1. Można licytować fanty na kilka sposobów:

  1. na miejscu – odnotowując swoją ofertę na liście wyłożonej w przedszkolu,
  2. telefonicznie (dzwonicie – podajecie imię i nazwisko oraz proponowaną kwotę – a my odnotowujemy Waszą ofertę na przedszkolnej liście),
  3. do czwartku do godziny 23.59 licytując pod opisami zamieszczonymi na Facebooku.

 

  1. Na miejscu lub telefonicznie licytujemy do piątku 11 stycznia 2019r. do chwili zamknięcia przedszkola czyli do godziny 17.00.
    3. Wpłat za wylicytowane przedmioty dokonujemy w piątek 11 stycznia 2019 do przedszkolnej puszki WOŚP.
    4. Licytację traktujemy bardzo poważnie 😉 więc podbijamy cenę o minimum 5,- zł.

 

Od  środy czyli 09 stycznia w holu przedszkola będzie stała puszka, do której każdy chętny może wrzucić swoje 3 grosze (albo lepiej 3 stówki) 😉

Mamy nadzieję, że znacznie pobijemy naszą zeszłoroczną kwotę!
Cel jest szczytny dlatego grajcie z nami z całych sił!
Po raz drugi pokażmy, że potrafimy, ale co najważniejsze, chcemy robić coś RAZEM!

 

 

 

Oto pierwsza propozycja – MANICURE HYBRYDOWY

 

Zaczynamy od… dłoni, bo nie od dziś wiadomo, że one właśnie są wizytówką każdej kobiety. Tak więc tym bardziej warto zadbać o siebie, a przy okazji wrzucić parę (dziesiąt) złotych do puszeczki WOŚP.

O Wasze dłonie zadba mama Marcelinki i Julci – pani Agnieszka Szubert wykonując przepiękny i trwały manicure hybrydowy. Termin do uzgodnienia.

Cena wywoławcza 50 zł.

 

 

 

 

 

 

Propozycja druga – LALKA BLIŹNIACZKA

 

Pani Sandra Mianowska – mama naszej absolwentki Haneczki, może dla Twojego dziecka stworzy coś naprawdę wyjątkowego – lalkę spersonalizowaną na podobieństwo swojego właściciela, zarówno dziewczynki jak i chłopca. Tym właśnie chce wspomóc naszą przedszkolną aukcję WOŚP – tak więc licytowanym przedmiotem jest…

lalka wykonana przez firmę La Lalla, bliźniaczo podobna do właściciela, w modnym ubranku. Ten niezwykły prezent stanowić będzie przyjaciela i powiernika dziecięcych sekretów przez wiele lat.

Jeśli chcesz sprawić swojemu dziecku wyjątkowy prezent licytuj właśnie ten produkt!

Cena wywoławcza 80 zł

 

 

Trzecia propozycja to BADANIE TECHNICZNE POJAZDU

 

 

To się nazywa łączyć przyjemne z pożytecznym!!!

Każdy musi choć raz w roku zrobić przegląd swojego jedno lub dwuśladu. Dlaczego więc nie zrobić tego jednocześnie pomagając?

Od dziadka Toli Robaczyńskiej otrzymaliśmy dwa bony na okresowe badanie techniczne pojazdu, które przeprowadzą specjaliści w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów MIKU (72-005 Przecław 3M). Bon ważny aż do końca 2019 roku

Na badanie może zgłosić się:  motocykl /samochód osobowy/ autobus przeznaczony do przewozu nie więcej niż 15 osób / samochód ciężarowy i specjalny do 3,5 t d.m.c./ pojazd trójkołowy powyżej 0,4 t m.w.1.

A więc teraz wszyscy szybko grzebiemy w pamięci – to kiedy ja muszę zrobić ten przegląd?

Wygrywają dwie najwyższe oferty, a cena wywoławcza to 90 zł.

 

 

 

 

 

 

Fant numer 4 – WYJĄTKOWY KALENDZARZ

 

 

Jedna z naszych absolwentek (szukajcie jej na zdjęciach – to oczywiście ta najpiękniejsza!!!) jest obecnie nie tylko studentką pedagogiki (czyżby wiele lat temu załapała bakcyla od swoich pań w przedszkolu?), ale też ratowniczką Szczecińskiego WOPR.

Nasze przedszkole kupiło od niej ten oto kalendarz. Dochód przekazany został na dofinansowanie kursów ratownika wodnego oraz naukę pływania dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych. Teraz ten sam kalendarz ma szansę zarobić drugi raz – tym razem dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Warto??? Pewnie ze warto!!!

Cena wywoławcza – 30 zł.

 

 

 

 

 

 

Propozycja 5 – KUBKI MOCY

 

 

Fantastyczne (i to pod każdym względem) chłopaki z Krav Maga 360 z Poznania oddali nam, na naszą przedszkolną licytację, swoje (prawie nieużywane 😉) klubowe kubki. My (niewinne, wrażliwe, delikatne… et cetera kobiety z „Naszej bajki”) już po kilku godzinnym szkoleniu z samoobrony zyskałyśmy (a przynajmniej tak nam się wówczas wydawało ) nadludzkie moce, wiec jesteśmy pewne, że poranna kawusia z takiego kubka może zdziałać cuda!!!!!

Kubki są dwa zatem wygrywają dwie najwyższe kwoty – cena wywoławcza 30 zł. za sztukę.

 

 

 

 

 

 

Propozycja 6 – UROCZE CZASZUNIE

 

 

Tym razem powiało nieco grozą, bo to propozycja dla amatorów mocnych wrażeń, ale jak to powiedział klasyk…„TE RZECZY ZROBIĄ ROBOTĘ”.

I mamy taką nadzieję, bo mogą trafić do Was kolejne dwie, nietuzinkowe i jedyne w swoim rodzaju czaszunie od SCULLA oraz Master of Ink – studio tattoo.

Tego nie trzeba zachwalać – TO trzeba licytować!

Cena wywoławcza za czaszkę jednorożca – 100,-

Cena wywoławcza za lampkę – 100,-

 

 

 

 

 

 

 

Absolutny hit ubiegłorocznej licytacji – CIASTO DROŻDŻOWE Z OWOCAMI

 

 

Jako kolejną propozycję mamy dla Was absolutny hit zeszłorocznej licytacji czyli PRZEDSZKOLNE CIASTO DROŻDŻOWE Z OWOCAMI.

Nasze kochane Panie kucharki upieką dla Was aż 5 blach pysznego ciasta, które można będzie wylicytować i odebrać, świeżutkie i pachnące, właśnie w piątek 11 stycznia 2019r.

A więc już teraz zaproście przyjaciół na ten wieczór i rozkoszujcie się wspólnie smakiem.

Cena wywoławcza za całą blachę 50 zł – wygrywa 5 najwyższych ofert.

Uwaga!

W piątek ok. godziny 15.00, to pyszne ciasto, będziemy również sprzedawać podzielone na kawałki wielkości 1/4 blachy za cenę 30 zł. – ilość kawałków ograniczona!

 

 

 

Propozycja 8 -SZAŁOWA IMPREZA URODZINOWA

 

 

Kolejna propozycja, tym razem od Pani Moniki Błaszkiewicz i Pani Martyny Kowalczyk, to szałowa impreza urodzinowa dla Waszego Dziecka, na której na pewno żadne dziecko nie będzie się nudzić.

W ciągu dwóch godzin zabawy, dziećmi opiekować się będę dwie animatorki, zapewniając moc sportowych, tanecznych oraz twórczych atrakcji.   Goście własnoręcznie wykonają dla jubilata wyjątkowy prezent-niespodziankę, a na koniec porwą do wspólnej zabawy rodziców i opiekunów.

W trakcie imprezy przewidziana jest przerwa na poczęstunek (przygotowany przez Państwa we własnym zakresie).

W cenie, oprócz świetnej zabawy, oferujemy gotowe zaproszenia dla wszystkich gości oraz przygotowanie estetycznego miejsca na wspólny poczęstunek (obrusy, serwetki, naczynia jednorazowe dla dzieci, naczynia szklane na gorące napoje dla dorosłych).

Więc jeśli chcecie Państwo wyprawić swojemu energicznemu Skarbowi naprawdę wyjątkową, ekscytującą i żywiołową imprezę urodzinową, i to dla całej przedszkolnej lub szkolnej paczki przyjaciół (25 dzieci) –  ZAPRASZAMY DO LICYTACJI!

 

Wolne terminy:

LUTY 2019r.

02   –   godz. 13.45-15.45

16   –   godz. 11.00-13.00 oraz 13.45-15.45

MARZEC 2019r.

02   –   godz. 11.00-13.00 oraz 13.45-15.45

23   –   godz. 11.00-13.00 oraz 13.45-15.45

KWIECIEŃ 2019r.

06   –   godz. 11.00-13.00 oraz 13.45- 15.45

MAJ 2019r.

18   –   godz. 11.00-13.00 oraz 13.45-15.45

Wygrywa jedna najwyższa oferta, a cena wywoławcza to 450 zł

 

 

 

 

 

 

9 propozycja to – CZARUJĄCA SESJA ZDJĘCIOWA

 

 

Po raz drugi w naszej przedszkolnej aukcji bierze udział jako darczyńca Sweet Feet Photgraphy – czyli Pani Karolina Filus, która jest autorką magicznych zdjęć Waszych dzieci zrobionych w żłobku i przedszkolu.

Od Pani Karoliny mamy na licytację dowolną tematyczną sesję zdjęciową Waszego dziecka lub całej Rodzinki. Będzie to 10 zdjęć w formie cyfrowej oraz 10 odbitek.  Jeśli jednak zaproponowana przez Was kwota przekroczy 150 zł to za każde podbite 10 zł Pani Karolina dodaje 1 sztukę zdjęcia 😊

Tak więc licytujcie – cena wywoławcza 100 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na miejscu 10 znalazły się – NIEPOWTARZALNE KOLCZYKI

 

 

Nasza Pani Agatka Szumilas,  mama Misi i Czarusia,  większości  kojarzy się z kolorowymi włosami, barwnymi ciuchami, szalonymi butami i oczywiście z…  NIETUZINKOWĄ BIŻUTERIĄ.

Dlatego do licytacji lecą kolczyki wykonane metodą sutasz z prywatnych zbiorów Pani Agaty. Oryginalne, lekkie jak piórko, niezwykle barwne mogą być ozdobą zarówno karnawałowej kreacji jak również z powodzeniem rozświetlą zwykły codzienny strój.  Wielkość ok 5-6 cm.

Cena wywoławcza 50 zł.

 

 

 

 

 

 

Propozycja 11 to VOUCHERY na usługi FIT CLUB-u

 

 

Pani Ola Godzińska –  jak na Kaczuszki OKRUSZKI przystało jest wielką zwolenniczką zdrowego trybu życia.   Podarowała nam zatem aż 10 Voucherów –  każdy na usługę wartą 60zł. obejmującą:

– 1x analizę składu ciała

– 1x udział w warsztatach żywieniowych

– 1x indywidualne zajęcia treningowe

– 1x suplementację i posiłek potreningowy.

Wszystko to w dobrych rękach specjalistów z FIT CLUB.

Zaczynamy od 60 zł. – wygrywa 10 najwyższych ofert.

 

 

 

 

 

 

 

Kolejna propozycja to – KARNETY NA STRONG BY ZUMBĘ

 

A wspaniałym uzupełnieniem, a właściwie kontynuacją poprzedniej propozycji jest kolejna,  podarowana nam przez Panią Magdalenę Lisowską – mamę naszej Lenki która, jak wieść niesie, daje niezły wycisk na prowadzonych osobiście treningach.

Zatem ogłaszamy!  Do zdobycia są 2 miesięczne karnety dla dwóch osób na zajęcia strong by zumba oraz zumba.

Zajęcia odbywają dwa razy w tygodniu – we wtorki i czwartki o godzinie 18:30 w SP 53.

Cena wywoławcza jednego karnetu  – 100 zł

Wygrywają dwie najwyższe oferty.

 

 

 

 

 

 

13 propozycja – HANDMADE CZAPKA + KOMIN

 

Pani Joanna Mazur- Kieruszczenko podarowała coś dla fanów mody, elegancji i dobrego smaku. Oto ręcznie wykonane zestawy (czapka + komin) na sezon jesienny, zimowy lub wiosenny.

Zestaw szary rozmiar 42 – cena wywoławcza 25 zł.

Zestaw czerwony rozmiar 48-50 – cena wywoławcza 25 zł.

Nie pozwólcie by propozycja 13 okazała się pechowa więc tym bardziej ruszajcie do licytacji!

 

 

 

 

 

 

Na pozycji 14 – KOLACJA DLA DWOJGA

 

 

A  teraz coś dla wielbicieli dobrej kuchni!   Pani Aleksandra Pach  podarowała nam zaproszenie dla dwóch osób na uroczystą kolację do Restauracji Steakhouse Colorado.

UWAGA!   UWAGA!   W skład oferty wchodzi zupa, danie główne oraz deser ze specjalnie ułożonego menu. „Niebo w gębie”  dla tego kto zaproponuje  najwyższą kwotę.

Cena wywoławcza 100 zł

 

 

 

 

 

 

Kolejna oferta to – MAAAASAŻ… coś dla ciała i dla ducha

 

A teraz coś dla ciała i dla ducha!

Pani Magdalena Horbaczewska  (dbająca podczas gimnastyki korekcyjnej o  kondycję fizyczną i piękną sylwetkę  naszych maluchów)  podarowała nam 3 bony do Gabinetu rehabilitacji i kosmetologii MediBeauty.

Po wylicytowaniu będzie można wybrać dowolny zabieg z niżej wymienionych:

– masaż całego ciała gorącymi kamieniami, połączony z masażem klasycznym,

– terapia tkanek głębokich kręgosłupa połączony z masażem klasycznym,

– masaż wyszczuplający bańką chińską z maską antycellulitową.

Komu odrobinę zdrowia i przyjemności w pięknie wystylizowanym wnętrzu???

Cena wywoławcza 100 zł. – wygrywają 3 najwyższe oferty.

 

 

 

 

 

 

 

Kolejne CZASZECZKI do kolekcji

 

 

Było miło, ale się skończyło!

Już po raz drugi SCULLA wraz z rodziną Szewczyków stworzyli wspólnie wyjątkową ozdobę i podarowali ją na przedszkolną aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.   W zeszłym roku sławetna CZASZKA SZEWCZYKÓW doprowadziła do siostrobójczej walki pomiędzy Panią Agatką Szumilas, a Panią Moniką Błaszkiewicz.    Do ostatniej sekundy licytacji żadna nie chciała ustąpić, dzięki czemu, czaszka osiągnęła drugą (po cieście drożdżowym z owocami) najwyższą kwotę w naszej przedszkolnej aukcji.

Tym razem Szewczykowie, prawdopodobnie,  postanowili oszczędzić krwi, potu i łez i wystawili aż dwie nietuzinkowe ozdoby tj. doniczki – czaszki. Jedną (oznaczoną numerem 1)  ozdobiona przez głowę rodziny pana  Adama Szewczyka, a drugą (oznaczona numerem 2) ozdobioną przez mamę czyli Panią Olę Szewczyk oraz dzieci – Mikołaja i Milenkę.

Ciekawe która zgarnie wyższa kwotę…    Czyżby tym razem walka przeniosła się na łono rodziny??? No cóż – cel uświęca środki 😊

Cena wywoławcza – 100zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Propozycja 17 – udział w warsztacie PRZEZ CIAŁO DO SAMOŚWIADOMOŚCI

 

A teraz zupełnie niecodzienna propozycja od Pani Anny Dłoniak – mamy Niny i Kai.  Pani Ania (psycholog, psychoterapeutka tańcem i ruchem, pracująca w duchu terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach) postanowiła podarować nam swój czas oraz wiedzę i proponuje prowadzony osobiście warsztat pod tytułem:  „Przez ciało do samoświadomości”.

Czy zastanawialiście się Państwo nad tym, co mówi o nas nasze ciało – postawa, sposób poruszania? To ogromna skarbnica wiedzy! Pragniemy  Państwa zachęcić do przyglądania się mowie ciała, odkrywania jego tajników, poznawania potencjału.  Kontakt z ciałem, przepływem energii, skrywanymi emocjami, może służyć rozwijaniu samoświadomości, kontroli nad sobą, ułatwiać radzenie sobie z trudnościami, podejmowanie decyzji.

Będą Państwo mogli tego doświadczyć osobiście podczas  warsztatu, który odbędzie się już 23 lutego 2019 roku, w naszym przedszkolu w godzinach 11.00 -14. 00.

Proszę przyjść w wygodnym stroju oraz zabrać ze sobą wodę do picia.

Cena wywoławcza 50 zł.

Licytację wygrywa 10 osób. (warsztat odbędzie się przy minimum 5 uczestnikach)

 

 

 

 

 

 

 

 

Oferta numer 18 – MASAŻ RELAKSACYJNY

 

Jedna z naszych mam, Pani Alicja Ferlas  – Nowakowska – mama Łucji i Iguni, postanowiła zrezygnować z chwili dla siebie i oddać swój bon na masaż relaksacyjny na aukcję WOŚP.  Bardzo dziękujemy i liczymy, że wszyscy spragnieni odrobiny relaksu zaszaleją i sypną złotówkami (lub euro 😉) .   Chwili relaksu zażyć można pod profesjonalnymi dłońmi pracowników  firmy EXPERT ZDROWIA S.C.

 

Cena wywoławcza 100 zł

 

 

 

 

 

 

 

Kolejne fanty na naszą aukcję – SZCZĘŚCIE W GUZIKU…

 

 

Podobno na Tytaniku wszyscy byli zdrowi, ale szczęścia im zabrakło.

Dlatego mamy dla Was szczęście w pigułce, a właściwie w GUZIKU!   I to nie byle jakim, bo w GUZIKU podarowanym nam przez tatę Cecylki, który jest PRAWDZIWYM KOMINIARZEM.

Piękne, złote i błyszczące! Komu, komu, bo idę do domu?

 

Cena wywoławcza za jeden złoty, czarodziejski guzik – jedyne 10 zł.

Wygrywa 5 najwyższych kwot

 

 

 

 

 

 

 

 

Dobiliśmy do 20-tki !!! BAJKOWY PIERNIKOWY DOMEK

 

 

 

Dobiliśmy do 20-stki   !!!

Na tym miejscu uplasował się prawdziwy DOMEK z PIERNIKA.

Wszyscy w dzieciństwie o nim słyszeliśmy ale nikt nie sadził, że istnieje naprawdę.   I nagle  tutaj, w „Naszej bajce”  pojawił się … piękny, pyszny, słodki, cały wylukrowany!

Aż ślinka cieknie na samą myśl o tym jak będzie pasował do pysznej, rodzinnej  herbatki w ten zimowy, chłodny czas.

 

Zaczynamy od 30 zł i czekamy na chętnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Propozycja 21 od naszych dzieciaków, bo DOBRO POWRACA !

 

SIEMA!

Dzieciaki z „Naszej bajki”  doskonale wiedzą, że DOBRO POWRACA! Dlatego też postanowiły, na miarę swoich możliwości, włączyć się 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i z pomocą Pani Martynki Kowalczyk stworzyły niepowtarzalne ozdoby z serduszkiem WOŚP.

Kto chce mieć niecodzienną pamiątkę?

Zapraszamy do licytacji! Wygrywa 7 najwyższych ofert.

 

Cena wywoławcza 10 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czas na wisienkę na torcie! KUBEK I KOSZULKA z I Festiwalu Pol’and Rock.

 

A teraz wisienka na torcie!

 

Koszulka i kubek prosto z zeszłorocznego Woodstocku…

Ups, przepraszam – I Festiwalu Pol’and Rock 😉

Wujek Czarek bardzo się poświęcił żeby zdobyć te rzeczy. Prosto z wesela własnej córki udał się w wyczerpującą podróż na festiwal. Trzy dni stał w kolejce, w upale pocie i błocie.

Wystał i zakupił koszulkę w rozmiarze XL oraz wyjątkowy kubek. Wszystko nówki sztuki nieśmigane! Z takim przejęciem je ukrył „żeby na pewno nie zginęły”, że nie mógł ich znaleźć aż do dzisiaj.

I tak oto trafia do Was ten superowy zestaw – cena wywoławcza 100 zł za komplet.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *