Jasełka 2018

W kalendarzu Naszej Bajki są dni, które swoją magią odmieniają wszystkich przekraczających jej progi i pozwalają zwolnić nieco tempa w grudniowym, przedświątecznym szaleństwie.

Przy dźwiękach pięknych kolęd, w blasku świec, na przedszkolnej scenie pojawiają się wtedy anioły, pasterze i Święta Rodzina, a wszystko po to, by przedstawić nam historię sprzed ponad dwóch tysięcy lat i przypomnieć, na czym polega istota Świąt. To niezwykły czas, w którym wszyscy mają okazję na chwilę się zatrzymać, by wspólnie kolędować i dzielić się najlepszymi życzeniami, dlatego też na stałe wpisany jest w naszą przedszkolną tradycję. Były jasełka „tradycyjne’, były te grane na „góralską nutę”, były też takie podczas których padły tylko dwa słowa. Każde – wyjątkowe, każde – niepowtarzalne i każde – jedyne w swoim rodzaju.

Występy małych aktorów i w tym roku urzekły zebranych gości i wprowadziły wszystkich w wyjątkową atmosferę Bożego Narodzenia, którą podsycił kiermasz odbywający się w holu naszego przedszkola. Wychodzący z jasełek mogli wspierając szczytny cel, dokupić parę brakujących drobiazgów, aby wraz z kolędą na ustach zanieść je do swoich domów.

 

 

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzyło się. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *