Dzień Babci i Dziadka

Na początku każdego roku w „Naszej bajce” odbywają się jedne z najważniejszych uroczystości – celebrujemy Dzień Babci i Dziadka. Przy tej wyjątkowej okazji gorąco dziękujemy Im za miłość, pomoc i troskę jak okazują swoim wnuczętom.

My – dorośli, sami pamiętamy jak ważną rolę Babcie i Dziadkowie odgrywali w naszym życiu. Troszczyli się o nas gdy zapracowani rodzice nie mieli dla nas czasu, nigdy niczego nam nie odmawiali, a co najważniejsze, zawsze mieli coś słodkiego w swojej tajemniczej szufladzie.Z łezką w oku wspominamy dziś zabawne opowieści Dziadka i chwile spędzone w ramionach ukochanej Babci gdy opowiadała nam bajki. Dzięki Naszym kochanym Babciom i ich czułości, potrafimy wybaczać i okazywać miłość innym ludziom. To One w dzieciństwie tłumaczyły nam, na czym polega dobro, miłość, rodzina, przyjaźń. Może wtedy tego nie rozumieliśmy, ale teraz ta wiedza bardzo nam się przydaje. A Dziadkowie – można rzec kopalnia wiedzy. Ile Oni nas nauczyli. Pokazali jak założyć łańcuch w rowerze, jak złowić taaaaką rybę, zrobić domek dla ptaków czy naprawić ukochanego resoraka.
Nasze przedszkolaki teraz właśnie doświadczają tych wszystkich przeżyć jakie nam dostarczali nasze Babcie oraz nasi Dziadkowie. W tych szczególnych dniach Babcie i Dziadkowie zostali obdarzeni przez swoich wnuków prawdziwymi dowodami miłości.

Każda z grup dała z siebie wszystko podczas występów.
Wnuki odwdzięczyły się zabierając swoje Babcie i Dziadków do krainy baśni. Kochani goście mogli poczuć się jak w prawdziwym teatrze dzięki wspanialej grze aktorskiej swoich wnucząt. Program artystyczny jaki zaprezentowała każda z grup pokazała naszym gościom ile talentów mają ich wnuczęta. A nagromadzone do Babć i Dziadków gorące uczucia dało się odczuć podczas radosnego śpiewu i serdecznych życzeń. Po pełnych wrażeń występach artystycznych nasi drodzy goście mogli spędzić czas ze swoimi wnuczętami przy słodkim poczęstunku… Wszyscy pragnęliśmy żeby poczuli się wyjątkowo i mamy nadzieję, że stanęliśmy na wysokości zadania.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Grupa III

Grupa IV

Grupa V

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzyło się i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *